Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski DevLog #3
Dobry bobry wszyscy.
Szybki wpis tym razem dający małą "zajawkę" już prawie kompletnego 0.2.
Na wstępie chciałbym przeprosić za długi czas prac nad wersją 0.2 oraz wytłumaczyć trochę jaka jest sytuacja oraz podzielić się z wami paroma nowinkami które dojdą w najbliższej wersji.

Ja już zapewne wiecie z poprzednich wpisów wersja 0.2 to kompletny restart projektu, na przestrzeni czasu od wydania 0.1.4 do dziś ponad 95% kodu programu przepisałem od nowa. Mapy także doczekały się odświeżenia, ale nie zdradzę jakiego Wink.
Ważnymi usprawnieniami są także znaczne zmiany w interfejsie, który wreszcie przestanie być szczątkowy i będzie pozwalał na bardzo wiele w porównaniu do wcześniejszych wersji. Co mogę jeszcze wam zdradzić? Póki co tylko tyle, 0.2 to ma być coś co jak ujrzy światło dzienne to stanie się prawdziwym początkiem celu tego projektu. Zauważyliśmy popularność innego projektu, który umożliwia prowadzenie wirtualnej spedycji poprzez wpisywanie danych - na tej scenie chcemy rozpocząć istną rewolucję, ale na to jeszcze przyjdzie poczekać - tyle w kwestii informacji co nowego i co w trawie piszczy.

Teraz sekcja pewnych wytłumaczeń.
W czasie zimy prace szły powoli, gdyż przygotowania do egzaminu zawodowego pożerały mi większość czasu. Aktualnie też nie jest super, bo widmo matury mnie przytłacza, a po całym dniu nauki najnormalniej człowiek nie ma ani czasu ani chęci (choć częściej brakuje tego pierwszego). Projekt jednak nie umiera i nie umrze zbyt prędko (podziękowania słać do Michaleczeq, bo bez jego wsparcia, motywowania i czasem zmuszania dawno by to wszystko zawisło). Mimo starań nieraz codziennie po prostu już nie mam kiedy i jak robić przy programie, wszak też jestem człowiekiem. Aktualnie do matury a nawet w trakcie jej trwanie wszystko będzie u mnie stać na głowie i cykl produkcji wersji 0.2 może zdawać się stać w miejscu. Jednak jestem dobrej myśli. Chciałbym móc ogłosić jakieś ciekawe wieści, ale na chwilę obecną najnormalniej w świecie nic nie jest gotowe, a nie chcemy dać do publicznego użytku czegoś co jest niekompletne. Czy warto jednak czekać na wersję 0.2? Oczywiście, że tak Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości